Kolejne sukcesy naszych serków!

Mamy dla Was znów wspaniałe wieści. Po raz kolejny Loża Ekspertów programu „Doceń polskie” przyznała Syreckom sądeckim/ Beczułce sądeckiej maksymalne noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny przyznając TOP PRODUKT. Poniżej znajdziecie artykuł oraz link do tego wydarzenia.

„Podczas XXIX atestacji żywności Loża Ekspertów programu „Doceń polskie” przyznała Syreckom sądeckim/ Beczułce sądeckiej maksymalne noty za smak, wygląd i stosunek jakości do ceny. Specjał nagrodzono zatem nie tylko godłem promocyjnym, ale i tytułem TOP PRODUKT. Zaszczytne miano jest zarezerwowane dla artykułów, które otrzymają „10” za wszystkie oceniane aspekty.

Sukces  firmy Juhas-Bis Krystyna Gargula jest tym większy, że te tradycyjne produkty regionalne zostały nagrodzone już po raz czwarty! Poprzednio wyróżniono je w trakcie VI, XIII i XX certyfikacji żywności. Kolejna ocena nagrodzonych wyrobów wynika z regulaminu programu. Zgodnie z nim, godła jakości są przyznawane zawsze na 2 lata. Po tym czasie producent może zgłosić artykuł do powtórnej oceny. Ponowne przyznanie wyróżnienia dowodzi, że firma utrzymuje najwyższą jakość bez względu na mijający czas.

Na czym polega sukces firmy z Jankowej? Syrecki sądeckie powstają z mleka krowiego pasteryzowanego. Wytwarza się je ręcznie bez użycia konserwantów i sztucznych barwników. Niepowtarzalny smak to rezultat solankowania i naturalnego wędzenia.  
Co ciekawe, Juhas-Bis to jeden z niewielu producentów, który stosuje naturalny sposób wędzenia zrąbkami bukowym.
Więcej informacji na temat nagrodzonego producenta dostarcza jego strona internetowa, www.juhas-bis.pl. Zapraszamy do odwiedzenia witryny!

Odnotujmy jeszcze, że audyt, podczas którego zapadła decyzja o wyróżnienia Syrecków sądeckich miał miejsce 25 lipca br. w Sosnowcu. Kolejna ocena żywności odbędzie się 24 października.”

http://blog.docenpolskie.pl/przedstawiciele-firmy-juhas-bis-maja-powody-do-dumy/2018/08/06/